DJEČJI VRTIĆ SMILJE

Ravnateljica Gorana Rakić, mag.preasc.educ.,
Prilaz tvornici 39 B,
22000 Šibenik,

tel: 022 550 508,
e-mail: uprava@dv-smilje.hr,

TAJNIK (PRAVNIK) DV SMILJE

Ivica Vranković, dipl. iur,
Prilaz tvornici 39 B,
22000 Šibenik,
tel: 022 550 512, mob: 099 327 7689,
e-mail: ivica.vrankovic@dv-smilje.hr

TAJNIŠTVO

Administrativni referent (Uprava DV Smilje): Katarina Antunović, ekonomist
tel: 022 550 508, e-mail: uprava@dv-smilje.hr

PEDAGOGINJA

Loreta Prgin, prof.,
Šubićevačko šetalište 2, Šibenik,
tel: 022 200 559, mob: 099 397 9357,
e-mail: loreta.prgin@dv-smilje.hr

PSIHOLOGINJA

Antonia Salvesani, prof.,
Prilaz tvornici 39 B, Šibenik,
tel:022 550 507, mob: 091 212 9902,
e-mail: antonia.salvesani@dv-smilje.hr

ZDRAVSTVENA VODITELJICA

Zdenka Pauk,
Šubićevačko šetalište 2, Šibenik,
tel: 022 219 467, mob :099 3268402,
e-mail: zdenka.pauk@dv-smilje.hr

CENTRALNO SKLADIŠTE

Ive Grgas Grando-ekonom/vozač,
Tel/Fax: 022 550 061,
mob: 099/326-8404
e-mail: ive.grgas.grando@dv-smilje.hr

VODITELJICA RAČUNOVODSTVA

Nikolina Lucić,str.spec.oec,
tel: 022 550 513, mob: 099 397 9361,

Prilaz tvornici 39 B
22000 Šibenik,

e-mail: nikolina.lucic@dv-smilje.hr

RAČUNOVODSTVO

Karmela Lepur i Jagoda Batinica
tel: 022 550 515 mob: 091 604 2520
e-mail: karmela.lepur@dv-smilje.hr

KONTAKT OBRAZAC